Я в цьому магазині замовляти більше не буду не совітую нікому
Алексей Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, але знайшлось для мене краще.
Сергей Б.
Добре
компетентно.оперативно.рекомендую
Таня А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Виталий Т.
Відмінно
Олександр І.
Відмінно
Менеджер,Тетяна, оперативно зв'язалася зі мною. Обговорили питання доставки та інші умови. Все було швидко і конструктивно! Бажаю Вам успіхів та процвітання!
Я в цьому магазині замовляти більше не буду не совітую нікому
Все добре, але знайшлось для мене краще.
компетентно.оперативно.рекомендую
Менеджер,Тетяна, оперативно зв'язалася зі мною.
Обговорили питання доставки та інші умови.
Все було швидко і конструктивно!
Бажаю Вам успіхів та процвітання!