Купував комплект резервного живлення. Від процесу покупки залишились тільки позитивні враження. Дякую за гарне обслуговування! КРЖ користуюсь четверту добу. Наразі ніяких нарікань. Прийшов гарно запакований, зі всіма необхідними кабелями. Монтаж і перше підключення було як раз у "темний" період. Акумулятор був заряджений приблизно на 30%, але цього із запасом вистачило на 7 годин. При цьому залишилось ще десь 10-15%. Після цього зарядився повністю за 1,5 години. Поки що повністю не розряджав. Але підрахував, що без бойлера має вистачити майже на добу, навіть з помірним використанням плити та стиралки. Вентилятори вмикаються під час заряджання та на робочій потузі після 1,2 кВт. Але вони не дуже гучні. Без дискомфорту. Рекомендую і магазин, і товар!
Всё отлично
Понравились жене
Купував комплект резервного живлення. Від процесу покупки залишились тільки позитивні враження. Дякую за гарне обслуговування!
КРЖ користуюсь четверту добу. Наразі ніяких нарікань. Прийшов гарно запакований, зі всіма необхідними кабелями. Монтаж і перше підключення було як раз у "темний" період. Акумулятор був заряджений приблизно на 30%, але цього із запасом вистачило на 7 годин. При цьому залишилось ще десь 10-15%. Після цього зарядився повністю за 1,5 години. Поки що повністю не розряджав. Але підрахував, що без бойлера має вистачити майже на добу, навіть з помірним використанням плити та стиралки.
Вентилятори вмикаються під час заряджання та на робочій потузі після 1,2 кВт. Але вони не дуже гучні. Без дискомфорту.
Рекомендую і магазин, і товар!
Гарні. Все як на фото